Szkolenia SAFe® - Szkolenia Scaled Agile Framework

PROWADZONE PRZEZ NAS SZKOLENIA SAFE® 5.0 POSIADAJĄ AKREDYTACJĘ WŁAŚCICIELA SCALED AGILE FRAMEWORK - SCALED AGILE INC. (SAI).
KAŻDE SZKOLENIE SAFE TRWA DWA DNI I KOŃCZY SIĘ DEDYKOWANYM EGZAMINEM CERTYFIKACYJNYM (CENA SZKOLENIA SAFE OBEJMUJE JEDNO PRZYSTĄPIENIE DO EGZAMINU). MATERIAŁY SZKOLENIOWE I CERTYFIKACJA SĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM, SZKOLENIE SAFE PROWADZONE JEST W JĘZYKU POLSKIM. 

Nie wiesz, które Szkolenie SAFe będzie najlepsze dla Ciebie lub Twojej organizacji? Skontaktuj się z nami.

Szkolenie SAFe z certyfikatem SAFe Agilist

Szkolenie SAFe
Leading SAFe®

Szkolenia SAFe. Szkolenie Leading SAFe przeznaczone jest dla osób, które budują w swoich organizacjach kulturę Lean i Agile. Szkolenie Leading SAFe jest dla osób będących motorem wdrażania zwinnego podejścia do rozwoju produktów.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami
Szkolenie SAFe z certyfikatem SAFe Scrum Master

Szkolenie SAFe
SAFe® Scrum Master

Szkolenia SAFe. Szkolenie SAFe® Scrum Master to dwudniowe szkolenie podczas którego zrozumiesz rolę Scrum Mastera w organizacji SAFe. W przeciwieństwie do tradycyjnego szkolenia Scrum Master, które koncentruje się na podstawach Scruma na poziomie zespołu, ten kurs SAFe® Scrum Master przedstawia rolę Scruma w kontekście całego przedsiębiorstwa.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami
Szkolenie SAFe z certyfikatem SAFe Practitioner

Szkolenie SAFe
SAFe® for Teams

Szkolenia SAFe. SAFe® for Teams - ten dwudniowy kurs uczy zespoły, które są częścią Agile Release Train. SAFe® for Teams uczy jak pracować w środowisku Agile przy użyciu Scruma, Kanbana i XP.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami
Szkolenie SAFe z certyfikatem SAFe Advanced Scrum Master

Szkolenie SAFe
SAFe® Advanced Scrum Master

Szkolenia SAFe. SAFe® Advanced Scrum Master to dwudniowy kurs przygotowujący aktualnych Scrum Master'ów do ich roli lidera w ułatwianiu zespołowi Agile, programowi i sukcesowi przedsiębiorstwa we wdrożeniu SAFe®. SAFe® Advanced Scrum Master wspomaga przy wdrażaniu SAFe w organizacji.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami
Szkolenie SAFe z certyfikatem SAFe Product Manager-Product Owner

Szkolenie SAFe
SAFe® Product Manager/Product Owner

Szkolenia SAFe. SAFe® PMPO to szybki start menedżerów produktów i właścicieli produktów w Scaled Agile Framework® oraz zarządzanie wymaganiami, interesariuszami i programami.
SAFe® PMPO to dwudniowe interaktywne warsztaty, które rozpoczynają się od zasad SAFe® i narzędzi Lean Thinking.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami
WPROWADZENIE DO SAFE DLA WSZYSTKICH KLUCZOWYCH RÓL

Szkolenie SAFe
SAFe Core

Szkolenie SAFe Core przeznaczone jest dla organizacji chcących poznać SAFe’a w jego wszystkich kluczowych obszarach. Szkolenie SAFe Core jest przygotowane dla niezdecydowanych jeszcze na wdrożenie SAFe.

więcej
o szkoleniu
kontakt
z nami

Scaled Agile Framework (SAFe®) najbardziej cenione podejście do zwinnego (Agile) zarządzania rozwojem produktów w skali programu i portfela projektów

SAFe wspiera organizację w zarządzaniu wieloma zespołami agile’owymi pracującymi wspólnie nad rozwojem dużych rozwiązań uwzględniając maksymalizację wartości biznesowej.