szkolenia i warsztaty

Szkolenia z Zarządzania Projektami

Warsztaty Zarządzania Projektami

Warsztaty z Zarządzania Projektami TO JAKIMI METODAMI BĘDZIEMY PROJEKT REALIZOWAĆ ZALEŻY OD KIEROWNIKA PROJEKTU. Why? Projekt jest unikatową metodą organizacji przedsięwzięć. Organizacji w taki sposób, by zakończyć je w określonym czasie. W określonej dacie. W ograniczonym budżecie i z ograniczoną liczbą dostępnych zasobów (także związanych z pracowniami). Ale jak to zrobić? Jakie istotne informacje są

więcej
Szkolenia z Zarządzania Projektami

Szkolenie adresowane jest do osób stawiających pierwsze kroki w project managemencie oraz tych, które już doświadczyły życia w projektach. Chcących poszerzać swoją wiedzę i ugruntować ją na bazie metodyk, metod, technik stosowanych w zarządzaniu projektami.

więcej
Szkolenie Jira w Scrum Jira w Zarządzaniu Projektami

Szkolenie Jira w SCRUM przybliża uczestnikom możliwości oprogramowania Jira w zakresie zarządzania projektami zwinnymi (w oparciu o metodę Scrum), zarządzania produktem oraz pełnienia roli dewelopera w projektach.

więcej
Szkolenie Myślenia Wizualnego Visual Thinking

Obraz, jest czymś co zostaje nam najdłużej w pamięci. Łatwo przyswajamy komunikaty okraszone obrazem. Nasz przekaz, jest ciekawszy i unikatowy. Zapraszamy na szkolenia i warsztaty z Myślenia Wizualnego (Visual Thinking).

więcej

Szkolenia SCRUM

Szkolenie Scrum Master

Scrum Master wspiera zwinny zespół deweloperski i rozwija SCRUM w organizacji. Dzięki szkoleniu Scrum Master wzmacnia umiejętność uczenia zespołu deweloperskiego oraz organizacji czym jest Scrum i jak go używać.

więcej
Szkolenie SCRUM Product Owner

Zrozumienie na czym polega zarządzanie rozwojem produktu w oparciu o podejście zwinne. Szkolenie przygotowuje do prawidłowego pełnienia roli Product Ownera w projektach zwinnych.

więcej
Szkolenie wprowadzenie do SCRUM

Szkolenie wprowadzające do SCRUM z symulacją. Szkolenie dla osób biorących udział w realizacji projektów zgodnie z metodą Scrum, niezależnie od funkcji pełnionej w projekcie (sponsor projektu, właściciel biznesowy, główny użytkownik, deweloper, kluczowy interesariusz). Osoby chcące poznać podstawy SCRUM.

więcej

warsztaty facylitowane

Facylitacja Warsztaty Facylitowane

Wykorzystać potencjał tego, co mamy, zasobów, do których możemy sięgnąć, by wypracować rozwiązania. Możemy to zrobić przy wsparciu Facylitatora na Warsztatach Facylitowanych.

więcej